Utlån av skredsøkeutstyr

A Kværndal Trafikkskole

Noe av utstyret. Ortovox, BCA og Mamut.

Utlån av skredsøkeutstyr

Fra april 2019 låner vi ut skredsøkeutstyr gratis til våre registrerte elever! Det er bare å ta kontakt for avtale.

I tillegg har vi fått i gang en avtale med Sport 1 på Målselvsenteret. Våre elever kan fremvise kvittering for opplæring og få kanonpris på en skredpakke med skredsøker, søkestang og spade. I utgangspunktet er det snakk om BCA T3 skredpakke for kr 3500,-. Veiledende pris er ca 5500,- Dette er noe av det bedre utstyret der ute. Dersom du ønsker å bestille skredsøker våren 2019 kan du ta kontakt med oss, så formidler vi hvor mange de trenger å bestille inn.

Ta kontakt

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo

Inneholder bruk som krever aktivt samtykke

A Kværndal Trafikkskole ønsker å gi deg en best mulig opplevelse av vår tjeneste. For å oppnå dette benytter vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Enkelte av disse er nødvendige for at tjenesten vår skal fungere, og andre bidrar til at du skal få en bedre og mer tilpasset opplevelse.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

For å gi deg en best mulig kundeopplevelse analyserer vi hvordan nettsidene våre blir brukt.

Les mer